KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4787032
nr 478 7032
signerad E.T Parris, "Byfest" 1836, 177x122 (duklagningar)
Utrop:
20.000 kr
Såld:
36.000 kr
måndag 6 augusti 2007
18.000 kr
26.000 kr
16.000 kr
18.000 kr
20.000 kr
21.000 kr
23.000 kr
25.000 kr
ledande budet*